Aitame alustada eduka e-posti turundusega.

Esimesed sammud e-posti turunduses on väga olulised: et kõik seadistused oleks õigesti tehtud. Alustada tuleb vaikselt ja targalt, eriti suurte kliendibaaside puhul. Maildo aitab kõige sellega, nii esialgse ülesseadistamisega, mallide optimeerimisega ja domeenide soojendamisega.
Aitame alustada <span class='highlight purple'>eduka e-posti turundusega.</span>

Õige strateegia toob turundusse investeeritud raha tagasi 20x

E-posti turundus on kõige intiimsem turundus, kuna reklaam maandub inimese isiklikku postkasti kõikide sõprade sõnumite vahele. Seega tuleb seda vahendit kasutada ainult siis, kui on päriselt midagi öelda. Igal tootel/teenusel on tarbimiseks õige hetk ning just sellele tuleb keskenduda, saates kliendile õige sõnumi õigel ajahetkel. Olgu selleks siis masspostitus (näiteks Musta Reede kampaania) või igale kliendile erineval hetkel postkasti jõudev meeldetuletus (klassikaline näite on hüljatud ostukorvi kiri).
Õige strateegia toob turundusse investeeritud raha tagasi <span class='highlight blue'>20x</span>

Innnovatiivne ja loov lähenemine parimate mallide nimel

Sinu e-posti mall (ingl. keeles 'template') on esimene asi, mille järgi klient otsustab, kas kirja üldse lugeda või mitte. 

Kõik meie koostatud mallid sobivad nii arvuti- kui mobiiliekraanile. Vastavalt kliendile optimeerime neid kas äritarkvarale (näiteks Outlook) või Gmail/Hotmail jaoks.

Kui Sul on oma peas visioon olemas, milline peaks Sinu e-posti mall olema, siis me paneme selle HTML-keelde. Kui ei ole veel, siis teeme kogu disaini, arvestades Sinu klienti, visuaalset identiteeti ja kirja sõnumit ning otstarvet. Lisaks testime kõiki malle.
<span class='highlight green'>Innnovatiivne ja loov</span> lähenemine parimate mallide nimel

Tehniline e-posti turundus

Saadame oma suurte rahvusvaheliste klientide nimel sadu tuhandeid kirju päevas, mistõttu oleme väga hästi kursis spämmifiltrite tööpõhimõtetega, samuti erinevate skooringumehhanismidega. Seetõttu kasutame iga kliendi puhul tehnikalid ja kodeeringuid, mis on rahvusvaheliselt aksepteeritud ja heaks kiidetud ja päriselt töötavad. Jälgime segmenteerimist, tehnilist külge ning lähtume mõttest, et kliendi postkast on tema isiklik ruum.
<span class='highlight purple'>Tehniline</span> e-posti turundus

Paindlik lähenemine edukaks e-posti turunduseks.

Oleme siin selleks, et kasutada õigeid tehnikaid ja vahendeid, et viia sinu e-posti turundus uutesse kõrgustesse!